Rekrutacja na r. szk. 2024/25

Wolne miejsca w grupie integracyjnej

Drodzy Rodzice,
zapraszamy do naszego Przedszkola. Od września rusza u nas grupa integracyjna dla dzieci
3- letnich.

Zapraszamy do niej także dzieci z Orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego. Grupy integracyjne są mniejsze i oprócz nauczycieli pracują w nich także pedagodzy specjalni.          Nad każdym z dzieci tego potrzebujących czuwają specjaliści- psycholog, neurologopeda, fizjoterapeuta, terapeuta SI, pedagodzy specjalni.
Serdecznie zapraszamy :)

Dni Otwarte w naszym Przedszkolu

SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW WRAZ Z DZIEĆMI

NA DNI OTWARTE W PRZEDSZKOLU Nr 102.

KLASY PRZEDSZKOLNE MOŻNA ODWIEDZAĆ

W DNIACH 6., 13. i 20 MARCA ( środy) 2024 r.

W GODZINACH od 16:00 do 17:00.

Dni Otwarte to doskonała okazja do obejrzenia przedszkola, poznania oferty edukacyjnej oraz rozmowy z nauczycielem. Chętnie odpowiemy na pytania, dotyczące pracy naszego przedszkola.

Prosimy o zmianę obuwia osoby odwiedzające przedszkole.

Darmowe ilustracje Chłopiec

Harmonogram rekrutacji na rok szk. 2024/25

Drodzy Rodzice,

w "Plikach do pobrania" (rozszerzenie: Czytaj więcej) zamieściliśmy Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na r. szk. 2024/25 oraz Zasady rekrutacji do przedszkoli.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacjami.