Jesteś tutaj:

Spotkania adaptacyjne

Zapraszamy Dzieci nowo przyjęte do gr. I wraz z Rodzicami/ Opiekunami
na spotkania adaptacyjne,
które odbędą się w dniach 12 czerwca i 19 czerwca (środy)
godz. 15:30- 16:30.

W czasie spotkań proponujemy rozmowę z nauczycielkami gr. I oraz poznanie sali przedszkolnej i ogrodu.

Czekamy na Was w przedszkolu- do zobaczenia laughing

Prosimy o zmianę obuwia osoby odwiedzające przedszkole.
ilustracja dzieci

Wolne miejsca w grupie integracyjnej

Drodzy Rodzice,
zapraszamy do naszego Przedszkola. Od września rusza u nas grupa integracyjna dla dzieci
3- letnich.

Zapraszamy do niej także dzieci z Orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego. Grupy integracyjne są mniejsze i oprócz nauczycieli pracują w nich także pedagodzy specjalni.            Nad każdym z dzieci tego potrzebujących czuwają specjaliści- psycholog, neurologopeda, fizjoterapeuta, terapeuta SI, pedagodzy specjalni.
Serdecznie zapraszamy :)

Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca "Muzyka i Sport"

Dn. 7 maja dzieci z gr. IV wzięły udział w XIV Międzyprzedszkolnym Konkursie Tańca, org. P.176. Tegoroczna edycja konkursu upłynęła pod hasłem "Muzyka i Sport".

Na scenie MDK Ochota nasze starszaki zaprezentowały układ taneczny do muzyki Scotta Joplina "Maple Leaf Rag". Do tańca dziewczynki wykorzystały wstążki gimnastyczne, zaś chłopcy popisali się swoimi umiejętnościami gimnastycznymi.

Każdy uczestnik konkursu otrzymał od organizatorów pamiątkowy dyplom i nagrodę rzeczową.

Wszyscy mogliśmy obejrzeć w przedszkolu konkursowy układ taneczny, gdyż starszaki zaprosiły nas w piątek na specjalny pokaz swoich umiejętności. To był niesamowity występ, gratulujemy i dziękujemy laughing

dzieci tańczą na scenie

Podziękowanie

Bardzo dziękujemy Tacie Klary z gr. I za udział w akcji "Rodzinne Czytanie" i przeczytanie dzieciom książeczki " Pucio na wsi". To było miłe i interesujące  spotkanie laughing

Szanowni Państwo,

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w m.st. Warszawie w ramach akcji profilaktycznej dotyczącej profilaktyki szczepień ochronnych przekazał  wszystkim placówkom edukacyjnym materiały edukacyjne dotyczące w/w akcji.

W naszym przedszkolu dzieci obejrzały prezentację przygotowaną przez Sanepid  "Wirusów i bakterii się nie boimy, bo się szczepimy", uczestniczyły w rozmowach, w jaki sposób przenoszą się wirusy i bakterie oraz wspólnie przypomniały, jak można chronić się przed nimi.

Z uwagi na coraz większą ilość odmów szczepień (2-krotny wzrost w ciągu ostatnich 5 lat) wśród społeczeństwa oraz wysokim wzrostem chorych na krztusiec i odrę na terenie naszego kraju, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w m.st. Warszawie zwraca się z prośbą o poważne potraktowanie tematu szczepień.

"Cały ogród w kwiatach"- akcja rodzinna

Drodzy Rodzice,
serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w akcji "Cały ogród w kwiatach", dzięki której ubogacimy nasz ogród.
Chętnie przyjmiemy od Państwa:
  • sadzonki kwiatów;
  • nasiona i cebulki kwiatów;
  • sadzonki bylin, traw ozdobnych.
Nowe rośliny podniosą walory estetyczne i edukacyjna naszego ogrodu, z czego na pewno skorzystają wszystkie przedszkolaki.
Zachęcamy Państwa do przyłączenia się do akcjilaughing

Przyniesione rośliny można zostawić u panów dozorców w hollu lub przekazać nauczycielkom grup- dziękujemy.
kwiaty

Podziękowanie

Bardzo dziękujemy Tacie Mai z gr. II za udział w naszej akcji "Rodzinne Czytanie" i przeczytanie dzieciom książeczek "Precelek idzie do fryzjera" oraz "Marcin- zaginiony pluszak".

To było bardzo miłe spotkanie- jeszcze raz dziękujemy laughing

Pan czyta dzieciom książkę

Dyżur wakacyjny 2024r.

Przypominamy Państwu,

że od 3 kwietnia do 19 kwietnia trwają zapisy na dyżur wakacyjny w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Szczegóły znajdą Państwo w naszej zakładce "Dyżur wakacyjny".

Prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami.

"Marcowa pogoda oczami dziecka"- nasze laureatki konkursu plastycznego

Z wielką radością przekazujemy informację o wynikach konkursu plastycznego "Marcowa pogoda oczami dziecka", org. P. 114:
- Stefcia z gr. III zdobyła II miejsce w konkursie i otrzymała dyplom oraz nagrody rzeczowe;
- Kseniya z gr. II i  otrzymała dyplom oraz gry dydaktyczne za udział w konkursie.

Gratulujemy dziewczynkom kreatywności i życzymy dalszych sukcesów laughing
dyplom i nagrody za udział w konkursie plastycznym        dyplom i nagrody za udział w konkursie plastycznym

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Gdy nadejdą Święta,
niech nadzieja i radość zastukają do Waszych drzwi,
a Wielkanoc przyniesie pomyślność, zdrowie i obfitość każdego dnia.
Radosnego Alleluja!

Wszystkim Rodzicom, Dzieciom i Współpracownikom
składamy życzenia Wesołych Świąt Wielkanocnych-
Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola 102.
kurczaczek wielkanocny narysowany przez dzieci